26-31 ARALIK 2021 ARISS END OF YEAR SSTV ETKİNLİKLERİ

ARISS End of Year SSTV etkinlikleri kapsamında derneğimiz büyük bir organizasyona imza atarak 26-31 Aralık 2021 tarihleri arasında dünyanın dört bir tarafından katılım sağlayan tüm radyo amatörleri ve SWL (Kısa Dalga) dinleyicilerine 2 adet resim tarayıp dijital olarak bize ulaştırmaları karşılığında katılım diploması verdi.

Ayrıca Batı Karadeniz Telsiz ve Radyo Amatörleri Derneği (BAKTRAD ) olarak yılın son SSTV etkinliğinde katılım diplomasının yanı sıra ISS üzerinden alınan tüm resimlerin dijital ortamda gönderilmesi karşılığında ise SPECIAL DİPLOMA dağıttık.  Bizler Batı Karadeniz Telsiz ve Radyo Amatörleri Derneği (BAKTRAD) olarak bu tür amatör faaliyetlerin düzenlenmesine ve tüm dünya radyo amatörlerinin bu faaliyetlere katılımların arttırılmasına her zaman destek vereceğiz.

Bu etkinlikler çerçevesinde dünya genelinde toplam 345 Radyo amatörü ve SWL (Kısa Dalga) dinleyicisine katılım diplomasi ve 177 Radyo amatörüne ise operatörümüze SPECIAL diplomalarımızı dağıttık. Böylesine yüksek bir katılımla ülkemizi temsil ettiğimiz için oldukça mutluyuz. Bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam ederek diploma dağıtmaya devam edeceğiz. İleriki etkinlikler de katılım başvuruları ve şartları derneğimizin web sitesi olan www.baktrad.org. tr adresinden ilan edilecektir.

Derneğimiz adına yaptığımız bu organizasyonda görev alan tüm arkadaşlarımıza emeklerinden ötürü çok teşekkür ederiz.

BAKTRAD GENEL MERKEZİ

3 thoughts on “26-31 ARALIK 2021 ARISS END OF YEAR SSTV ETKİNLİKLERİ

 • 10 Ocak 2022 tarihinde, saat 19:17
  Permalink

  Extremely grateful to you for the diploma of the 12 images, I would have loved to have also the one with the 2 images but I think I did not fill out the form for that only the special one.
  If there was still a way to get the other one, I would be truly grateful and honored.
  73 TI3YAM from Costa Rica

  Yanıtla
 • 16 Ocak 2022 tarihinde, saat 02:18
  Permalink

  Hi i applied for the diploma but havent received the certificate on email… Can you please tell me from where to download diploma?

  Yanıtla
  • 20 Ocak 2022 tarihinde, saat 19:56
   Permalink

   Your application will be evaluated as soon as possible and you will be contacted via your e-mail address. Thank you for your interest and participation.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir